O firmě

Společnost FINAX LOGISTIK, s.r.o. nabízí služby v oblasti dopravy. Zajišťujeme jak mezinárodní, tak i vnitrostátní přepravu zboží do celého světa, včetně poradenství. Jsme schopni Vám poradit v  otázkách vztahujících se k  realizacím mezinárodní přepravy dle Úmluvy CMR, dodacích podmínek INCOTERMS, pojištění odpovědnosti silničního dopravce i zásilek.

Při své práci si zakládáme především na profesionálním a seriózním přístupu svých zaměstnanců vůči všem klientům, kterým se snažíme poskytovat služby na vysoké úrovni, vycházející z mnohaletých zkušeností, detailní znalosti trhu a také pravidelných odborných školení všech našich zaměstnanců. Díky těmto znalostem a osobnímu přístupu ke všem svým klientům jsme se stali vyhledávanou spediční společností.

Mezi naše klienty se řadí jak mnoho velkých a významných společností, tak i řada drobných přepravců, stavebníků a jiných podnikatelů.

Domníváme se, že naše dlouholeté zkušenosti v dopravě Vám pomohou při výběru způsobu dopravy do požadovaných destinací za příznivé ceny.

Přepravíme Vaše zboží levně, spolehlivě a operativně – „na poslední chvíli“. Kvalitu našich služeb oceníte při využití vnitrostátní i mezinárodní dopravy formou vytížení a dalších námi prezentovaných služeb.

Svým zákazníkům nabízíme především:
  • vstřícnost
  • profesionalitu
  • flexibilnost
  • spolehlivost
  • trvalou spolupráci

Budeme upřímně potěšeni, když se na nás s důvěrou obrátíte.

Zákaznické centrum
možnost telefonického vyplnění
objednávky / poptávky
tel.: +420 603 258 218
FINAX LOGISTIK, s.r.o.
Dukelská třída 186/100, 614 00 Brno
e-mail: info@finaxlogistik.cz
FINAX LOGISTIK s.r.o.